Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Hardox firması olarak vizyonumuz ülkemizin ve doğamızın sürekliğine katkı sunmaktır. Biyosferin korunması şüphesiz doğal hayatın sürekliliğine katkı sağlayacak teknoloji ile mümkündür.

Vizyonumuz önce hayat ilkesini esas alır. Bu neden iledir ki ileri teknoloji hayatı daha çok kolaylaştırıp yaşanılır kıldığı zaman bir anlama içeriğe ve öneme sahiptir.

Hardox Firması

Hardox firması olarak biz temel misyon olarak sektörde çevre ve yaşam ahlakı oluşturmayı önümüze koyduk.

Ticaretin doğa ve insan karşısında vahşileşip kar hırsına kapılmasını değil doğa ve insan ile hep beraber kazanmayı hedef alıyoruz.

Günümüz dünyasında artık doğayı talan etmek kazanç sayılabilecek kadar ticari ve toplumsal körleşme mevcuttur.

Buna karşı bir çevre ve doğa misyonu, sürdürülebilir hayat ticareti oluşturmak soluduğumuz hava kadar elzem hale gelmiştir.

Havamızın ve suyumuzun kirlendiğinin farkındayız. Ne kadar çok kazanılırsa kazanılsın temiz hava kazanılamayacaktır. Alıp, satılamayacaktır.

Hardox firması olarak biz, personelimiz ile çeyrek asrı geride bırakan firmayız. Tüm personelimiz bu sektörde yoğruldu, bu sektörde pişti.

Hardox, weldox gibi ileri teknoloji ürünlerini biçimlendirmek, işlemek en başta deneyim ve tecrübe gerektirir. Deneyimin uygulanacağı teknik donanım gerektirir.

Biz geçmiş deneyimlerimizi en güncel teknoloji ile buluşturarak, güncelleyerek personelimizi daima eğitime tabi tutuyoruz.

Biz sektörümüzün muhteşem iyiliği kadar ihmal veya amatörlük halinde dehşet ölüm sektörü olduğunun çok iyi farkındayız.

Tüm çalışma arkadaşlarımız bu bilinci bir saniye dahi akıllarından çıkarmadan çalışmaktadırlar.

Hardox firması olarak bize ulaştığınızda, weldox veya hardox  hiç fark etmez, fiyatlar, işlemler, işler, astarlama, kaynatma, giydirme, kaynak dahil her türlü kolaylığı, desteği görebilirsiniz.

Biz çeyrek asrı geride bırakır iken sayısız ticari çalışma arkadaşı edindik. Biz onlarla onlar bizle çalışma deneyimlerini paylaşarak mesleğimizi, meslek deneyimimizi büyüttük. Bizim açımızdan hardox ve strenx ürünlerde süreklilik bu anlamda asıl kazanım asım çalışma yolu ve yöntemidir.


 

Kurumsal