Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mursal Metal firması olarak hizmetlerimizi profesyonel ekip ve teknik donanımı yüksek ekipmanlar ile sunuyoruz.

Sektörde uzun yılların verdiği deneyim ile çok hızlı gelişen teknolojin anlık olarak güncellemesi ile profesyonel hizmet düzeyini daima güncel ve performansı yüksek olarak veriyoruz.

Mursal Metal Hizmetleri

Mursal metal hizmetlerinde hardox çelik tedarikinde özel bir deneyime sahiptir. Çünkü hardox tedarik hizmetinde ülkemizin en eski şirketlerinde biri biziz. Biz sadece tedarik değil bükme, kaynatma, kıvırma gibi tüm işlemlerini yapacak, servis personelime ve teknik makine gücüne sahibiz.

Hizmetimiz sadece Hardox iel sınırlı değil elbette, levha sac olarak da bilinen weldox alımı ve satımı yine weldox atölye işlerinde mesleğinde ehil olan personelimiz tecrübesi ile hizmet sunmaktadır.

Mursal Metal talaşlı imalat yapan firmadır. Nedir talaşlı imalat hizmeti? Talaşlı imalat makinelerinin performansı ve verimi ile metalin şekillendirilmesidir. İş makineleri yapılır iken bu yönteme daha fazla ihtiyaç olur. Neden? İş makinelerinin parçalarının üretilmesi için o parçaların projeye uygun olarak kesilerek şekillendirilmesi gerekir. Bu talaşlı imalat yöntemi ile mümkündür.

Mursal Metalın özel olarak oluşturduğu gaz altı kaynak ekibi bu hizmetini sıfır hata ile yapmaktadır. Gaz altı kaynak hizmetinde ustalığın ve yüksek teknolojisin eşsiz buluşması performansı yüksek hizmet olarak dönmektedir.

Büyük iş makinelerin parçalarının oluşturulmasında biz özel bir tecrübe ve özel teknoloji ile hizmetimizi yapıyoruz. Örneğin damper bom büküm, silindir büküm tam olarak profesyonel hizmet alanlarımızdır.  Yirmi milimetre kalınlığına kadar düşünebileceğiniz, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü lazer kesimi hatasız olarak yapan teknik ve personeli gücümüz var.

Çelik, zırh, iş makinesi parçaları, levhalar, mukavemeti yüksek  sac söz konusu olduğunda Mursal metalin referanslarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Hizmetini yakından görmek ve emin olmak için mutlaka ofisimize, iş yerimize bekleriz.

Biz hizmet verir iken anlık değil, yirmi dört saatlik değil sürekli ve kesintisiz hizmeti, hardox ve yine strenx servisi esas alarak hizmet veriyoruz.