Strenx

Strenx

Strenx

Sertliği, aşınmaz kapasitesi, esneme kabiliyeti ile diğer çelik türlerinden farklı olan, üretimi, patenti, SSAB firmasına ait olan, tüm dünyanın kullandığı, performans çeliğine strenx çelik denir.

Aslında çelik statüsü ve sınıfından farklıdır. Ya da SSAB ürettiği Strenx ürün ile çeliğin ötesinde yeni bir ürün ortaya çıkarmış durumdadır.

Kimyasal bileşenleri elbette SSAB firmasının sırrıdır. Fakat performansı, işlevi eğer doğru kullanılırsa mükemmeldir.

Strenx üretmek dahiyane mühendislik ve bilimsel çalışma işidir. Bir tür icat olarak da görülebilir. Bu ürünü doğru kullanmak, maksimum performans almak da gerçekten yüksek teknik düzey ile mümkündür.

Strenx Özellikleri

Strenx özellikleri diye bahsedilen üretimindeki kimyasal farkın ötesinde kullanımdaki özellikleri, artıları ve avantajları olacaktır.

  1. Strenx için önce ifade edilebilecek özelliği esnemeye karşı gösterdiği dirençtir.
  2. Doğru kullanıldığında gösterdiği performans muadillerinden çok üstündür.
  3. Üretimin ve özelliği itibari ile ince olması avantajdır.
  4. Türlerinden daha ince olması daha hafif olmasını sağlamıştır.
  5. Her koşul altında Strenx inanılmaz tutarlılık gösterir.
  6. Tutarlı yapısı bu ürünün kalitede üst düzeyini gösterir.
  7. Atölye işlemlerinde bu ürünün işlenmesi daha kolaydır.
  8. Bükme, delme gibi işlerde şekil vermek mümkündür.
  9. Tabi ki strenx dendiğinde, tokluk niteliği en başat özelliklerinden biridir.

Marka ve patent hakkından dolayı kimyasal özellik ve bileşimleri üretici firmanın bilimsel yaratıcılık düzeyini ortaya koymaktadır.

Kullanım ve performans özellikleri elbette kullanıcı firmanın kabiliyeti, mühendislik ve uzmanlık düzeyi ile gerçek verimini ortaya koyabilmektedir.

Strenx Tedariki

Ülkemizde strenx tedariki elbette yapan çelik firmaları mevcuttur. Araştırmanızı tavsiye ederiz. Stenx tedarikinde güven ve hız arıyorsanız firmamızdan bilgi almanız da sizin için faydalı olacaktır.

Hardox, weldox ve diğer çelik türlerinde olduğu gibi strenx çelik tedarikinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana şubelerimizden bizzat ofis ve atölyelerimizden hizmet alabilirsiniz.

Siz gelemiyorsanız size en yakın şubemizden, en hızlı şekilde ihtiyacınız olan strenx çelik tedariki yapılır.

Strenx Fiyatı

Strenx fiyatı dövize bağlı olduğundan, anlık, günlük döviz dalgalanmasından etkilenmektedir. Siz istediğiniz ürün için firmamızdan anlık, reel strenx fiyatı bilgisi ve teklifi alabilirsiniz.

Yanıltıcı ve abartılı bilgi vererek yanıltmak istemiz fakat stok ve döviz hareketlerine göre dönemsel strenz fiyatı kampanya uygulamalarımız olmaktadır. Haberdar olmak isterseniz bizim ile iletişimde kalmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye de strenx fiyatı teklifini en uygun ve en ekonomik vereceğimize dair elbette iddialıyız ki size diğer firmalardan ta teklif almanızı rahatlıkla tavsiye ederiz.

Strenx Atölye Hizmeti

Strenx atölye hizmetini kurumsal firmamız mühendis, usta kadrosu ve ileri teknoloji makineler ile profesyonel düzeyde yapmaktadır.

İstanbui İzmir, Ankara, Adana şehirlerinde atölyelerimizde strenx atölye hizmeti kesintisiz olarak verilmeye devam etmektedir.

Size en yakın atölyemizden atölye hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Olabilecek en kısa zamanda en hızlı strenx atölye hizmeti yapılmaktadır.

 

Tüm ürünlerimiz için hardox linkimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.


 

Strenx