Weldox

Weldox

Weldox

Kimileyin inşaat sektöründe, kimileyin madencilik sektöründe, bazen fabrikalarda bazen ağır sanayide binlerce tonluk yükü kaldıran vinçleri görmüşsünüzdür.

Binlerce tonluk yükü bu vincin nasıl kaldırıldığını merak etmişsinizdir. Gerçekten nasıl kaldırıyor o vinçler o yükleri? Nasıl bir mühendislik dehasıdır?

Weldox Nedir?

Weldox nedir? Kaldırma enstitüsünde kullanılan yüksek düzeyde sertliğe ve tokluğa sahip özel ürüne verilen addır.

Bu özel üründür. Çelik ile karıştırılmamalıdır. İçerdiği özel alaşımdan alır nitelini. Bu niteliği özellikle kaldırma sanayinin işini inanılmaz kolaylaştırır.

Kullanıcıları için mucize sayılabilecek özellikler sunar. Üretici firma üretir iken, olabilecek en hafif malzeme ile olabilecek en ağır yükü en yukarıya kaldırmayı ve taşımayı planlamıştır. Amaç verimi artırmaktır.

Verimi artırır iken son kullanıcının ağır iş yapar iken performansını yükseltmektir. Kaldırıma ve taşıma sanayi sektörü weldox ile yeni bir tarih oluşturmaya başlamıştır.

Sanayi devrimi sonrası teknik buluşlar bir çok sektörü daha verimli kılmıştır. Bu üretim dünya genelinde ve ülkemizde vinç sanayisi için yeni bir sürecin adı olmuştur.

Vinçlerin devasa yüksekliğine ve bu yüksekliğe rağmen devasa ağırlığı nasıl taşıdıklarına hayret ile bakanlar weldox konusunda daha detay bilgi edinerek meraklarını giderebilirler.

Weldox Standartları

Weldox üretim özellikleri artık belli bir standarda kavuşmuş durumdadır. Kullanıcılar weldox kullanır iken bu standardın bilincindedirler.

Üretimde kalite standardı ve sürekliliği beraberinde kullanım alanlarını da yoğunlaştırmış ve yaygınlaştırmış durumdadır.

Son kullanıcı çeliğe göre weldoxun daha pahalı olduğunu bilir. Yine son kullanıcı performans, verim ve kazanç açısından welduxsun çelik ile karşılaştırılamayacağını da gayet iyi bilir. Çeliğin aşınması ile weldoxun aşınmaz halini karşılaştırmaz bile.

Çeliğin sertliği ile weldoxsun sertliğini yan yana dahi koymaz. Çeliğin dayanma gücü ile weldoxun dayanma gücü ölçülemez.

Tercihini weldoxtan yana yapanlar, işlerinde zaman kazancını, daha büyük ve daha çok iş yapma kazancını, daha uzun süreli çalışan makine kazancını tabi ki bilirler.

Bunlar iş dünyası için sanayi dünyası için sıradan kazanımlar ayırt edici özelliklerin çok ötesindedir.

Weldox Atölye Dostudur

Weldox en belirgin özelliklerinden birisi atölye dostu olmasıdır. Bu büyük iş makinaları için vaz geçilmezdir.

Vincin kaldırma ve taşıma gücünü katlayan ve ömrünü uzatan weldox çok iyi bir atölye dosyu olduğundan ihtiyaç halinde her türlü işleme tabi tutulabilir.

Weldoxu delmek mi, kaynatmak mı, bükmek mi, kıvırmak mı istiyorsunuz. İşinin ehli bir atölyede gerekli uzman araçlar ile istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.

Dikkat edeceğiniz husus amatör atölye ve amatör ustaya gereksiz güvenmemeniz olacaktır. "Biz bu işi biliriz, weldox ustasıyız" diyen her kes weldox ustası değildir.

Biraz sakal hoca hikayesi gibidir. Deneyimi, teknik donanımı, becerisi, yeteneği olanların elinde weldox gerçek performansına atölyelerde rahatlıkla kavuşabilir.

Bu konuda firmamız ülkemizin en köklü firmasıdır. Uzun yılların birikimini anı anına teknoloji ile donatıyoruz.

Personelimiz weldoxta uzmanlaşmış niteliğe sahip personeldir. Teknik donanımızı zaten atölyelerimizde görebilir inceleyebilirsiniz.

Weldox Nereden Nasıl Alınır?

Kimseye fazladan aracı parası ödemek istemiyorsanız elbette ki, tescilli Türkiye bayimizi tercih etmenizi öneririz.

Üretimi sadece yurt dışında bir firma tarafından yapılmaktadır. Dünyaya dağıtımını üretimini yapan bu firma yapmaktadır. Ülkemizdeki en eski bayisi biziz.

Bizden daima weldox bulunur. Atölye desteği ihtiyacınız olduğunda atölye desteği sunulur. Sitemizden, telefonlarımızdan veya e-mailimizden bize ulaştığınızda istediğiniz adrese weldox ve yine hardox göndeririz.


 

Weldox