Weldox 700

Weldox 700

Weldox 700

Weldox 700 nedir? Weldox sınıfının özel alaşım ile üretilmiş en hafif türüdür. Hafiften kasıt oluturduğu ağırlık diğer çelik türleri ile karşılaştırılamaz.

Bunun fiili kazancı nedir? Örneğin bir hafriyat kamyonun kasasına weldox 700 giydirildiğinde aracın yükü ağırlaşmaz.

Yük ağılaşmadığında araç yakıtan tasarruf eder. Yakıttan tasaruuf ekonomik olarak devasa kazancı doğurur.

Daha az yakıt doğa ve insan sürekliliğine de ayrıca katkı sunar. Hafif olan nakliyat kamyonun taşıma kapasitesi artar.

Böylece kendi sınıfından diğer her hangi araçlardan kısa sürede daha çok iş yapar ve daha uzun ömürlü olur.

Neden daha uzun ömürlü olur? Weldox 700 muazzam sert, dayanıklı ve mukavemet gücüne sahiptir. Kasaya konacak taş, kömür, hafriyat, demir, çelik ya da toprak her ne olursa olsun kasa yıpranmayacaktır.

Kasa aşınmayacaktır. Kasa zarar görmeyecektir. Kasanın hem iş yapma kapasitesi artacak hem harcadığı yakıt az olacak hem de ömrü çok daha uzun olacaktır. Bu işi yapan iş adamının yaptığı kazanç ve kar weldox 700 ile çok fazla olmaktadır.

Weldox 700 Firması

Weldox 700 firması işinde uzmansa kolay kaynak yapılır. Çok sıkı eğilir. Bunu yazar iken elbette profesyonel atölye donanımı ve profesyonel usta işçiliği olursa kaynağı ve eğimi müthiş olabilir.

Yoksa amatör weldox 700 firması ve işçilerin yine amatör atölyelerin bu ürünü berbat ettiği ve edeceği ortadır. Bu ürünün imalat ve kullanımında hiçbir amatörlüğü kabul etmeyeceğini peşinen bildirmek ve uyarmak, dikkati çekmek önemlidir.

Zira ileri teknolojiden söz ediyoruz. İleri teknoloji ile donatılmış atölye ve ileri teknoloji ile donatılmış ustalık şarttır.

Bu ustaların elinde damperinize weldox 700 giydirilmişse önceden bir ton çeken damper bir buçuk ton çekebilir. Daha az yakıt, daha az enerji harcar. Daha kısa sürede işini yapar ve daha uzun ömürlü çalışabilir.

Weldox 700 bir kepçeye iyi bir usta tarafından monte edilmiş ise o kepçe normal çelik ile taşıdığının bir buçuk katı daha fazla yük taşır.

Üstelik kepçe aşınır mı, mukavemet edemez mi gibi kaygılarınız kalmaz. Kepçeniz çelik ötesi bir güve kavuşmuş demektir. İster kum, ister taş, ister kömür, ister demir, ister hafriyat kaldırsın hiç fark etmez.

O artık sertlik ile donatılmış dayanıklılık kazanmış yüksek mukavemet kabiliyeti edinmiştir. Daha hafif bir ürün ile giydirildiğinden çok daha fazla taşımayı çok az yakıt ile kısa sürede yaparak eskisine oranla uzun ömür kazanacaktır.

Weldox 700 Fiyatı

Weldox 700 almak veya atölye de istediğiniz işlemden geçirmek için firmamızın tüm donanımı profesyoneldir. Fiyatlarımız uygundur. Bize ulaştığınızda hardox ürünümüüzn ve weldox 700 ün gerçek mahareti ile tanışacaksınız.


 

Weldox 700