Weldox 960

Weldox 960

Weldox 960

Weldox 960 için en kısa tanım, sertliğin, dayanıklılığın, tokluğun esnek nitelik kazanmış hali olmasıdır.

Bu nasıl olur? Hem dağları delecek kadar sert hem de esnek üstelik hafif nasıl olur? Üretici firmanın dehası burada kendini göstermektedir.

Bu deha sayesinde dünyanın en malzemesi esnek bir özelliğe kavuştu. Bu özellik bir çok sektörde performansı ve verimi katlayarak artırdı.

Üreticisinin meslek sırrı ile uğraşmak yerine bu ürünün avantajları, dezavantajları, kullanım alanları, fiyatları ve atölye kullanımına dair bilgilendirmek daha verimli ve işe yarar olacaktır.

Weldox 960 klasmanlarındaki diğer weldox türlerinden daha esnek olduğundan, özellikle vinç sektörü için bulunmaz nimet haline gelmiştir.

En yaygın kullanım alanı vinçlerdir. Esneklik ve hafiflik vinçleri güçlü, dayanıklı yapan temel özelliklerdir.

Weldox 960 Firması

Weldox 960 firamsı dendiğinde akla gelen firma SSAB firmasıdır. Türkiye içinde satıl almak veya tedarik için weldox 960 firması bizim firmadır.

Vinçler için weldox 960 devasa bir sıçrama oluşturmuştur. Yük taşıma kapasitesini katlamıştır. Vincin ömrüne ömür katmıştır.

Hafif olduğundan da tükettiği enerjiyi minimize ederek büyük tasarruf sağlamıştır. Dev hafriyat kamyonlarında da tercih edilen bu üründür. Kamyonların şaşi kısmında tercih edilen bu üründür ve tercih nedeni esnekliği ve hafifliğidir.

Weldox 960 son yıllarda ülkemizin her yanında görülen ve dereler için mücadele konusu olan Hes’lerin su taşıyan borularında da tercih edilen ürün haline getirmiştir.

Suyun uluşturduğu aşınmaya karşı weldox 960, boruların aşınmasını engelleyen hafif ve esnek özelliğinden yararlanılmaktadır.

Bu sektöre katkısı tartışma ötesidir. Barajlarda kullanılan suyun oluşturduğu yüksek basınca karşı dayansa dayansa weldox 960 dayanabilir. Kaynakta gösterdiği yüksek başarı devasa su basınçlarında dahi mukavemet niteliğini korumasını sağlamaktadır.

Weldox 960 yoğunca kullanıldığı diğer alan binaların çatı katlarıdır. Binaların çatı katlarını hava, yağmur, rüzgar basıncına karşı esnekliği, hafifliği ve yüksek dayanma gücü ile korur. Binayı korur iken çatıdan artı yük oluşmasını engeller.

Çatının bina için çok uzun ömürlü olmasını sağlar. İleri teknoloji olan weldox 960 sadece binaların çatı katı değil deni suyuna yapılan offshore platformlarında da yoğunca tercih edilmekte, kullanılmaktadır.

Bu platformlar tuzlu suyun sürekli mukavemetine karşı hem platformu korumaktadır hem de ayrıca yük oluşturmamaktadır.

Weldox 960 Fiyatı

Weldox 960 fiyatı için firmamız ile görüşebilirsiniz. Atölyede işlenebilen özelliği ile yaygınlaştırıldı. Firmamız weldox 960 delme, kaynatma, eğme, bükme işlemlerinde ülkemizin en deneyimlisidir.

Biz yaptığımız işin daima arkasındayız. Bize daima ulaşabilirsiniz. İleri teknoloji için ileri teknoloji ile donatılan usta ve atölyemizin performansını görmenizde faydanız olur.

Weldox 960 fiyatlarımız, atölye işlem fiyatlarımız için yine hardox ürünleri için de mail veya telefon yolu ile bilgi alabilirsiniz. Uzman personelimize ulaştığınızda gerisi uzmanların işidir.


 

Weldox 960