Ürünler

Ürünler

Mursal Metal sunduğu ürünlere dair detaylı bilgilendirmeyi öncelik olarak esas alıyoruz. Doğru bilgi ürün açısından ve ürünü arayan kişi veya firma ya da kurum açısından çok önemlidir.

Onlarca siteye bakmak, bir o kadar telefon görüşmesi yapmak zorunda kalmaz hiç kimse. Doğru bilgiye ulaşmak bir hatır. Firmaların da öncelikli görevi ürünleri hakkında doğru bilgi sunmaktır.

Mursal Metal’ın Tedarik Ettiği Ürünler

Biz yurttaşa sunduğumuz bazı ürünleri tedarik ediyoruz. Yurt dışından ithal ediyoruz. Örneğin Hardox çelik ürünlerinin üretimi dünya genelinde sadece tek bir firma yapmaktadır.  

Bu firmanın ismi SSAB olarak bilinir. Hardox ürünü bu firmanın tescilli markasıdır. Dünya genelinde başka hiçbir kişi ya da kurum hardox ürünü üretemez.

Tüm dünya bu firmadan tedarik eder. Bu hardox ürün arayan kurum, kişi ve firmalar için mutlak bilinmesi gereken doğru bir bilgidir.

Mursal Metal firmasının yurt dışından tedarik ederek ülkemizin piyasasına sunduğu diğer önemli ürün de weldox levha sac olarak belirtilebiliriz.

Bu saclar aşınmazdır. Biz üretici firmadan alarak ülkemizin kullanıcı firmalarına sunuyoruz.

Ürünlerin Özellikleri

Dayanıklı veya aşınmaz çelik ürünlerin temel özelliği yüksek dayanma gücüne sahip olmalarıdır.

Bu neden ile telefon sanayinden ağır sanayiye, madencilikten inşaat yapı sektörüne hatta oyuncak sektörüne kadar çok geniş bir yelpazede kullanım alanları mevcuttur.

Bu ürünler hardox veya weldox çelik ya da sac türleri asıl olarak özel alaşım ile özel kimyasal bileşim ile üretilen ürünlerdir.

Tokluğu, sertliği çok güçlüdür. Bu nedenle aşınmaz olarak da tanımlanabilirler. Bu özelliklerinden dolayı taşıyıcı, kırıcı, delici, toplayıcı işlevlerinde yüksek performans göstermektedirler. Mesela büyük tüneller bu ürünlerin marifeti ile açılır.

Yüksek inşaatlarda ki devasa vinçler bu ürünlerin performansı iş yapar.

Mursal metala aşınmaz çelik hardox, strenx, weldox ürünlerinin tedariki için ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kadar hardox veya weldox tedarikini sağlarız.

Sadece tedarik değil hizmetler sayfamızda da ifade ettiğimiz gibi atölye işlemleri için de firmamızdan destek alabilirsiniz.