Hardox 400

Hardox 400

Hardox 400

Hardox 400 nedir? Neden hardox 400 diye sorulabilir. Çeliğin sertleştirilme düzeyi, yoğunluk derecesi, tokluk gücü üretim aşasında belirlenerek üretilir.

Hardox 400 çeliğimizin sertleşme halini, yoğunlaştırıldığı düzeyi ve kazandığı tokluk özelliğini gösterir. Hardox baştan sona mühendislik dehasıdır.

Kullanılacağı alana, işlevine göre üretim yapılır. Bu neden ile ürün özelliğine göre isimlendirilir. Bu isimler de çeliğin bu niteliğini ifade eder.

Hardox 400 Hangi Amaç İçin Kullanılır

Belediye ya da özel sektörün günlük çöpleri toplamak için kullandığı kamyonların kasalarının iç yüzeyine astar olarak hardox 400 kullanılmaktadır.

Burada ki özel nitelikler şunlardır. Alabildiğince dayanıklı olan hardox 400, çöp kamyonun da oluşan baskı karşısında direnç ve dayanıklılık oluşturur.

Aracın işlevselliğini ve performansını güçlendirir. Bu halde dahi araca artı bir yük oluşturmaz. Oldukça hafif olduğundan hardox 400 ile kasası astarlanmış araca artı bir yük yapmaz.

Bu araç için yüksek performanstır. Yakıt kazancıdır. Çöp kasasının yıllarca kullanımıdır. Her açıdan kazanca dönüşen niteliğini hardox 400 astarı ile kazanır.

Artı yük oluşturmadan, kasayı koruyarak iş yapan aracın bu işi olabilecek en ekonomik gider ile yapması doğa ve toplum açısından da verimlilik sağlar.

Hardox 400 ün kullanım alanı tabi ki sadece çöp arabası değildir. Konteynerlerin yan ve alt tarafları için ne kullanılıyor?

Konteynerin için tonlarca yük konuyor. Binlerce kiloluk yükün altında konteynerin ezilmemesi, sürtmelerde aşınmaması için tercih edilen ürün yine hardox 400 olmaktadır.

Hardox 400 olmasa idi her yük sonrası konteynerin ne hale geleceği açık değil mi? Aşınma, ezilme sürtme nedeni ile sürekli konteyneri yenilemek gerekecekti.

Bunun kazandırdığı ekonomi anlaşılamayacak bir şey mi? Performans kazancı ortada değil mi?

Hardox 400 diğer kullanım alanını tahmin edebilirsiniz. Sürekli kayalara vurma işini yapan hidrolik çekiçlerin ucu ne ile korunabilir?

Kayaların müthiş sert dayanma gücü kırılır iken hangi tok, sert, aşınmaz üründen faydalanıyor dersiniz.

"Kayaları delmek" geleneksel sözdür. Hardox 400 işlevini anlatır gibidir. Hidrolik çekicinin uçlarına giydirilen hardox 400 ile, hidrolik çekicinin delici uçları aşınmaya, kırılmaya karşı dayanıklı korunmaya alınır.

Hidrolik çekiçler hardox 400 ile giydirilmese idi sert kayaları nasıl delebilirdi? Her seferinde çekiç değiştirmek kaçınılmaz olurdu? İşin yapılamayacağı zaten ortada bir durumdur.

Hardox 400 endüstriye hayatın, sanayinin, madenciliğin bir çok alanında gayet verimli kullanılmaktadır.

Ürüne, özelliklerine, fiyatına, kullanılışına, tedarikine dair ihtiyaç duyduğunuz her bilgi için sitemizden veya telefon ile firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hardox 400 Nereden Alınır?

Her daim her yerden rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün değildir. Ülkemizdeki bayilerine ama gerçek bayilerine ulaşmanız gerekir.

Gerçek bayilerden kastımız, aracı, komisyonculara gereksiz artı aracı ücreti ödememenizdir. Bizim ile isterseniz internet isterseniz telefon isterseniz de mail yolu ile irtibata geçebilirsiniz. Biz, yasal, sertifikalı hardox 400 bayisiyiz. Hatta en eskisiyiz. Bizden daima hardox 400 alabilirsiniz.


 

Hardox 400