Hardox 600

Hardox 600

Hardox 600, dayanmanın, mukavemetin, aşınmamanın zirlerinden biridir. Güncel itibariyle de en yüksek zirvesidir.

Neden böyledir? Çok iyi ayarlanan alaşım ve ışıl işlem olayı bu hardox bu kaliteyi kazandırmış durumdadır.

Ne kadar aşınmaz istiyorsunuz? Ne kadar dayanıklı olmasını isterseniz? Ne kadar mukavemet gücü olsun istersiniz?

Hardox 600 ün özelliklerini, aşınmama, mukavemet, dayanma, sertlik ve tokluk özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Daha ve daha dayanıklı olsun, daha ve daha sert olsun, daha ve daha tok olsun gibi sınırların zirvesini zorluyor olsanız dahi bu ürünün temel esaslarını mutlaka gözden geçiriniz.

Bu kadar mı sorunu sanırız siz de soracaksınız. Müthiş dayanma, sertlik, tokluk karşısın da hayrete düşeceksiniz.

Hardox 600 olabilecek en sert ürün olduğundan atölye ortamında, delme, eğme, bükme, kaynak işlemleri esnasında oldukça dikkat ve ustalık ister.

Bu yüksek bir teknolojidir. “Bende hardox 600 delerim, kaynatırım, eğerim, bükerim, astar yaparım, giydiririm ne var” diyen olursa lütfen dikkatli olunuz.

Bu teknolojiyi tanımıyor demektir. Atölye ustasının elinden başarı ile astar olarak dizayn edildiğinde veya giydirildiğinde artık kırılma, çatlama, aşınma gibi olasılıkları unutabilirsiniz.

Kazaratar aracınız mı var, iyi bir atölye de hardox 600 ile destekletin, kazaratarınızdaki performansı izleyin.

Uzun yıllar iş kabiliyetini, dayanma gücünü, bakım kolaylığını yaşayın. İş ve zaman kazancınızın nasıl katlandığını zaten göreceksiniz.

Damperiniz mi var, hiç düşünmeyin, hardox 600 ile astarlayın. Damperinizin yük ağırlaşmadan, yüksek dayanıklılık ile çalışmaya başlayacaktır.

Artık damper derdiniz olmayacağı gibi bakım sorununuz da olmayacaktır. Kırıcı mikser ile çalışanlar kırıcı mikserin kırıcılığının olabilecek en yüksek seviyeye çıkması, kırması ve kırılmaması için bu üründen faydalanmayı ihmal etmeyin.

Kırıcı mikserinizin ömrü ve performansı tahmin etiğinizden çok daha uzun olacaktır. Elekler, doğrayıcılar, yıkım araçları, konveyörler, hafriyat araçları gibi daha bir çok araç türlerinin ömrünü uzatmak, daha sert hale getirmek, daha dayanıklı yapmak istiyor musunuz?

Bakımından kurtulup, çatlama, kırılma derdine son mu vermek istiyorsunuz o halde bu ürünün üstün performansı ile donatabilirsiniz.

Astar, giydirme, kaplama yaptırabilirsiniz. Kazancınızın iş, ekonomi ve personel anlamında mükemmel olacağını zaten fark edeceksinizdir.

Hardox 600 için firmamız özel olarak profesyonelleşti. Amaç ülke ekonomisine daha büyük katkı sağlamaktır.

Yüksek teknolojinin ülkemizin maden, taş ocağı, inşaat gibi alanlarında daha etkili kullanılmasını sağlamaktır.

Biz deneyimlerimizi sır gibi saklayanlardan değiliz. Biz tüm doğanın, ekonominin, bilimin ve tekniğin paylaştıkça daha güçlü gelişeceğini, paylaşımın daha verimli geri döneceğini biliyoruz. Hardox 600 için daha ve daha fazlasını paylaşmaya varız.


 

Hardox 600