Hardox 500

Hardox 500

Hardox 500

Hardox 500 nedir? Nerede kullanılır? Temel özellikleri nelerdir? Kullanıldığı sektöre faydaları nelerdir? Avantaları nasıldır? Dezavantajları var mıdır? Fiyatları nasıl belirler? Nerede nasıl bulunur? Bulunuşu hangi tarihe dayanır? Ülkemizde ki güvenilir tedarikçisi kimdir? Neden tercih etmelisiniz?

Nedir Hardox 500?

Hardox 500 hardoxsun üçüncü derecede sert, tok ve dayanıklı halidir. Bunları çelik olarak ifade ediyoruz fakat hardox aslında çelik ötesi bir imalattır.

Çelikten bam başka özelliklere sahiptir. Çelikte olmayan dayanma gücü, aşınmaz vasfı bu ürünlerde vardır.

Tokluk özelliği çeliği çok aşar niteliktedir. Bir ürün düşün ki yüzlerce tonluk kaya, taş, toprak basıncına maruz kalıyor.

Devasa kaya basıncına karşı milim aşınmıyor. Dayanıyor. Yıllarca devasa sert kayaları parçalayabiliyor.

Delebiliyor. Kendisi en ufak bir kayba uğramıyor. İnşat alanında kullanılan, daha çok sert zeminleri kazmakta tercih edilen ürün bu üründür.

Madencilerin karşılaştığı sert taş, kaya türleri tahmin ötesi olmasına rağmen hardox 500 bana mısın demiyor. Kalitenin dayanması, kalitenin doygunluğu, kalitenin sınanmasına bu ürün tam anlamı ile örnek gösterilebilir.

Hardox 500 Atölye Performansı

Hardox 500 için ayırıcı özelliklerinden biri atölye performansıdır. Böylesine sert olan bu ürün atölyede ustasının elinde uygun aletler ile rahatlıkla kesilebilmektedir.

Sac olan ana maddeden istenildiği kadar kesilip alınabilmektedir. Yine giydirileceği çeliğe göre işinin ehli tarafından kolaylıkla kıvrılmakta, bükülmektedir.

Kaynak gerektiğinde ise özel kaynak ustası tarafından profesyonel yöntem ile istenilen şekilde kaynak yapılabilmektedir.

Bunlar bu ürüne kullanım alanı açmaktadır. İster iş makinasının çekiç ucuna ister kamyonun kasasına ister ise başka istenilen yere monte etme, giydirme yolu ve yöntemi sağlamaktadır.

Ülkemizde bu işi profesyonel yapan firmalar sanayi, endüstriyel hayatı oldukça ilerletmiş durumdadırlar.

Ustaca kıvrıldığında, büküldüğünde, kaynatıldığında veya giydirildiğinde niteliğinden, performansından hiçbir şey kaybetmemektedir.

Koruması gereken ne ise o parçayı bilinebilecek en büyük basınca, zorluğa, aşınmaya karşı korumaktadır.

Kaya, taş, toprak gibi mukavemet etmesi gereken ne varsa mukavemet etmektedir. Yarı yolda bıraktığı, aşındığı, kırıldığı, dayanmadığı haller nerede ise yok gibidir.

Hardox 500 Nerede Kullanılır?

Hardox 500 ile giydirilmiş ürünü nerde kullanabilirsiniz? Toprak kazacak tüm araçlarda bu ürün kullanılır.

Çıkan toprağı taşıyacak tüm araçlar bu ürün ile kaplandığında asla aşınmayacaklardır. İşinizi yüksek performans ile yapmanın yanında aracınızı korumanın mükemmel kazancını yaşayacaksınız.

Durmadan çekiç ucu değiştirmek, durmadan araç kasası değiştirmek tarihe karıştı. Eskiden bu işler çok pahalı ve çok yorucu idi.

Artık, bir kere yaptırdığınızda uzun yıllar aracınızı koruyarak işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha detay bilgiyi ilgili personelimizden bize ulaşarak alabilirsiniz.

Hardox 500 Nerede Bulunur?

İsviçre de üretilen dünya kalitesinde ki bu ürünü, Türkiye bayiliğini yapan firmamızdan bulabilirsiniz. Şu vakit, bu vakit değil istediğiniz zaman bulabilirsiniz.

Az çok değil, istediğiniz kadar hardox 500 atölyelerimizden temin edebilirsiniz. Ayrıca gerek, ihtiyaç duyarsanız atölye desteği de sunuyoruz.

 


 

Hardox 500