Hardox 450

Hardox 450

Hardox 450

Hardox 450 Nedir?

Hardox 450 Denilince aklımıza ilk gelen açıklama şudur iki yüz elli santigrat dereceye kadar rahatlıkla dayanan, aşınması mümkün olmayan, mukavemeti çok yüksek, dayanma derecesi sınırları aşan özel bir çelik türü olmasıdır.

Çeliğin özellikleri vardır. Hardox 450 nin ise bam başka özellikleri mevcuttur. Çelik hayatın bir çok yerinde kullanılır.

Hardox 450 ise hayatın en zor alanlarında özelikle bilen profesyoneller tarafından tercih edilir.

Hardox 450 Niçin Kullanılır?

Basit örneklemek mümkündür. Petrol platformunuz var. Denizde tuzlu suyun içinde platformunuz.

Tuzlu suyun oluşturduğu aşınmaya karşı kullanacağınız ürün ne olabilir? Hangi ürün tuzlu suyun aşınmasına karşı uzun yıllar direnebilir?

Hardox 450 öncesi denizin tuzlu suyundaki petrol platformunu tuzun ve suyun aşınmasına karşı korumak çok zordu.

Bakımı bezdiren bir işti. Maliyeti yüksekti. Hardox 450 ile petrol platformları oldukça yüksek performansta çalışmaktadırlar.

Aşınmanın önüne geçildi. Üstelik iki yüz elli derecelik ısının oluşması da mümkün olmadığından güvenle kullanılmaktadır.

Hardox 450 için tılsım denecek husus aşırı iki yüz elli dereceye varan ısıdır. Bunun olmasının mümkün olmadığı diğer kullanım alanı da konteynırlardır.

Tonlara varan yük doldur, tonlara varan yükü boşalt derken oluşan aşınma sonucu sürekli konteynır yenile zahmeti oluşmaktaydı.

Bu yüksek giderdi. Zaman kaybıydı. Ciddi zarardı. Hardox 450 kasalara uygun koşullarda giydirildiğinde, ne kadar yük indirilip bindirilse de konteynırın aşınması ortadan kaldırıldı. Konteynırların işlevi güçlendi ömrü uzatıldı.

Bu işi yapanlar bu ürünün kendilerine katkısını çok iyi biliyorlar. Asla vaz geçmiyorlar.

Hardox 450 en çok kullananların başında maden sektöründe iş yapanlar gelmektedir. Madenin çıkarılması için tünel açacak araçların kırıcı uçlarına giydirilen hardox 450 sayesinde tüneller açılmaktadır.

Çıkan madenler yine hardox 450 giydirilen araçların dayanıklılığı sayesinde taşınmaktadır. Madencilerin can simidi olmuştur. Madencilik sektörü için devrim niteliğinde değişim ve inanılmaz performans yaratmıştır.

Hardox 450 kullanım alanı olarak en fazla ağaç işlerinde tercih edilen üründür. Ağaç keser iken aşınmayan çelik bu çeliktir.

Bu çeliğin giydirildiği aletler ile ağaç kesimi yapılmaktadır. Ağaçları işler iken dayanan, aşınmayan, kırılmayan, işini sağlam yapan alet, hardox 450 giydirilen alettir.

Ağaç kesimi, ağaç işleri ve ağaç işleme ile uğraşanlar kullandıkları alet edevata dayanma gücü veren ürünün bu çelik olduğunu gayet iyi bilirler. Faydasını da performanslarında görürler.

Hardox 450 için beton mikserleri de oldukça yaygın kullanılan diğer bir alan olarak örnek verilebilir.

Bu tür örneklerin sayısını artırmak mümkündür. İki yüz elli derecelik ısının altında, aşınma, mukavemete karşı oldukça dayanıklı tok çelik türü arandığında hardox 450 aranıyor demektir. Bulmak istediğinizde biz buradayız.

Hardox 450 Nerelerde Bulunur?

Doğada tek başına bulunan bir maden değil hardox 450 laboratuvar ortamında üretilen, markalı, tescilli bayilerinde satılan üründür.

Biz bu işin en eski bayisiyiz. Bize ulaşarak, hardox 450 istiyorum demeniz yeterlidir. Biz size hardox 450 ulaştırırız. Ülke sınırları içinde nerede, hangi adreste olursanız olun, biz size hardox 450 temin eder, teslim ederiz


 

Hardox 450